STOR,ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ

Stor Perde Yıkama ve Temizleme Stor perdeler kolalı kumaşlardan imal edilen dekor ürünleridir. Bunların temizliğinde genel temizlik maddelerinin ve ısının kullanımı perdeyi deforme edebilmektedir. Bunun için perdelerinizin profesyoneller tarafından temizlenmesi daha güvenlikli olacaktır.

04642177272

KOLTUK YIKAMA TEMİZLİĞİ

Ferah ve en önemlisi sağlıklı bir ortam için koltukların belirli zaman aralıklarında temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik ancak uygun temizleyici şampuanlar, İle yapılırsa etkili olur. Yine bunun yanında özel vakum makinelerinin de kullanılması şarttır. Çünkü koltukların yıkanmadan temizlenmesi mümkün değildir. Bunun yanında silmek yerine koltuk yıkama hizmetinden yararlanmak, Koltukların çok daha uzun süre kullanılmalarına imkân tanır. Böylece yıkama işlemi ev ekonomisine de katkı sağlamaktadır. İş yerinizden alınması ile başlar, alınan bu halılar öncelikle bir durum tespiti ve incelemeden geçirilir, bu inceleme, Bunun yanında koltuklarınızı belirli aralıklarla yıkatmazsanız, bulunduğunuz ortamdaki havanın ferah ve temiz olmasını bekleyemezsiniz.

0464217727

YERİNDE HALI YIKAMA

Yerinden Kalkması Ya Da Kaldırılması Mümkün Olmayan Yerinde Halıların Evinize, İşlerinize Gelinerek Yerinde Yıkama İşlemidir. Yerinde Halılar Yapıştırıcılar Aracılığıyla Yere Sabit Edildiğinden Dolayı, Yerinden Sökülmesi Ve Tekrar Yapıştırılması Extra Masraflar Doğurur. Bu Olay Hem Kesenizi Hem De Zamanınızı Fazlasıyla Etkiler. Uzman Ekibimiz Ve Son Model Makinelerimizle İstanbul Yerinde Halı Yıkama İşinde De Senelerin Verdiği Tecrübemizle Taleplerinize Karşılık Veriyoruz

0464217727

OVERLOK HİZMETİ

Eskimiş, çürümüş, yıpranmış halılarınız için yapılan bu işlem ayrıca duvardan duvara kaplı halıfleksler içinde yapılmaktadır. İsteğinize göre yüzlerce ip rengi ile Doruk Halı Yıkama halı Overlok hizmetini sizlere profesyonel şekilde sunmaktadır.

0464217727

YORGAN BATTANİYE TEMİZLİĞİ

Mağazamızda; Elyaf Yorgan, Pamuk Yorgan, Kaz Tüyü Yorgan, Yün Yorgan ve Battaniyeler, Peluş Battaniye, Polar Battaniye, Elyaf Yastık, Kaz Tüyü Yastık, Pamuk Yastık, Yün Yastık, Ayrıca Her Tür Kumaştan ve Aksesuarlı Yatak Örtüleri Hijyenik Ortamda, Yeni Nesil Makinelerimiz, İnsan Sağlığına Zarar Vermeyen Deterjanlar ve Deneyimli Ekibimiz Tarafından, Kumaş Türlerine Göre Kuru Temizleme veya Yıkamaya Tabi Tutulmaktadır.

0464217727

HIZLI TESLİMAT

Doruk Halı Yıkama, En hızlı çözümler ile sizlere hızlı hizmet emek için en hızlı şekilde profesyonel ekibi ile ulaştırır.

0464217727

Titizlik

Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel Hizmet

Uygun Fiyat

DORUK HALI YIKAMA

FİRMAMIZI TANIYIN

Firmamız 5 Yıldır Rize,Merkezde Profesyonel ekibi ile birlikte hizmet vermektedir

Halı Yıkama , Koltuk Yıkama , Stor,Zebra Perde Yıkama , Overlok Hizmeti , Yerinde Halı Yıkama , Yorgan Battaniye Yıkama.

Bu kurumda müşteriler için ve müşteriler sayesinde var olduğunu bilir. Müşterilerin, kendilerini değerli hissetmek istediğini bilir. Müşterileri tanımak, müşterilerin özelliklerini, ihtiyaç ve beklentilerini anlamak için çaba gösterir. Müşterileri her zaman dinlemeye hazırdır, sorunlarıyla ilgilenir ve çözüm için gerekli desteği verir.

Kitap seçerken, doktor seçerken, tamirci seçerken, otel seçerken hep birilerine sorarız. Sorduğumuz birileri bize güven veriyorsa, onların tavsiyeleri de bizim için o derece güvenilir olur. Eğer çevrenizde bizimle çalışmış birileri varsa bu yazının gerisini okumayın, hemen onları arayın, hakkımızda bilgi alın. Yoksa, okumaya devam edin, bizimle çalışın ve tavsiye edin.